Zajedź Raka

We wtorek w siedzibie naszej firmy odwiedził nas Piotr Czarnecki, organizator i lider akcji Zajedź Raka! W tym roku chcemy jeszcze mocniej wesprzeć organizację zbiórki na ten cel. Poza pomocą w przygotowaniu koszulek i wsparciu logistycznym przejazdu przeznaczymy pewną kwotę na ten szczytny cel. Jaka to będzie kwota? To zależy od naszych nowych klientów!

Każdy z nowych klientów, który podpiszę z nami umowę  na ochronę w formie monitoringu i polubi nasz profil na FB pośrednio wesprze akcję. Przeznaczymy
z każdej umowy kwotę w wysokości sześciu miesięcznych abonamentów.

Chcesz wesprzeć akcję Polub nas na FB, skontaktuj się z nami przez nasz profil na FB!

Nasz przedstawiciel handlowy zaproponuje Ci warunki umowy, jeżeli zawrzemy umowę do końca sierpnia 2020r, sześć pierwszych abonamentów trafi na konto fundacji.

 

Wybierając lokalna firmę wspierasz lokalną społeczność!

 

Film z odwiedzin Piotra Czarneckiego dostępny na naszym FB – poniżej link https://www.facebook.com/secoffrzeszow/videos/296521638096138/

 

Aktualności

Wideoweryfikacja alarmów – ogranicz fałszywe alarmy!

Czy wiesz ile kosztuje wezwanie oddziału interwencyjnego bez potrzeby? Niestety fałszywe alarmy w 98% przypadków rozpoczynają procedurę interwencyjną, co wiąże się ze sporymi kosztami dla firmy. Na szczęście możesz ich łatwo uniknąć. Pomoże Ci w tym wideoweryfikacja alarmów. Jak to działa i dlaczego warto połączyć tę usługę ze swoim systemem alarmowym?

Wideoweryfikacja alarmów – jak działa?

Wideoweryfikacja alarmów to połączenie systemu alarmowego i telewizji przemysłowej. Razem z syngałem alarmowym system wideo weryfikacji automatycznie prezentuje nagrania z zainstalowanych kamer. Funkcja pre-alarmów wideo automatycznie udostępnia operatorowi nagrania zarejestrowane tuż przed zdarzeniem alarmowym. Operator może na ich podstawie ocenić co uruchomiło alarm i czy rzeczywiście istnieje potrzeba wezwania oddziału interwencyjnego. Taki zdalny podgląd materiału z kamer bardzo pomaga odróżnić fałszywe alarmy od tych wynikających z rzeczywistego zagrożenia.

Co zyskujesz dzięki wideoweryfikacji alarmów?

Do najważniejszych zalet stosowania zdalnej weryfikacji wideo zalicza się:

- detekcja alarmów pochodzących z różnych czujników,
- samoistne generowanie pre-alarmu,
- zabezpieczenie i ochrona utraty zapisanego materiału wideo,
- wizualna weryfikacja przyczyny powstania alarmu,
- możliwość określenia liczby osób naruszających obiekt, ich ruchów,
- oszczędność dzięki redukcji fałszywych alarmów,
- możliwość zredukowania lub rezygnacji z ochrony fizycznej.

Jak widać,wideoweryfikacja alarmów pomaga sporo oszczędzić. Jest też efektywniejsza niż fizyczna ochrona obiektu. Umożliwia natychmiastową reakcję w momencie wystąpienia rzeczywistego zagrożenia, a jednocześnie chroni przed podejmowaniem nieuzasadnionych działań. Ale jest coś jeszcze, o czym warto wspomnieć mówiąc o wideoweryfikacji alarmów.

Wideoobchody – innowacyjna funkcjonalność

Przy okazji zdalnej weryfikacji alarmów trzeba powiedzieć o funkcjonalności nazywanej wideoobchodem. Na czym to polega? System w określonych godzinach generuje na konsoli obrazy zarejestrowane przez kamery. Operator, który je ogląda każdorazowo musi potwierdzić, że się z nimi zapoznał i je zweryfikował. Dzięki temu zyskujesz gwarancję realnej kontroli stanu obiektu. To także bardzo efektywne rozwiązanie bo operator nie musi stale obserwować obrazów z wielu kamer. W takim przypadku mógłby nie zauważyć występującego zagrożenia. Tymczasem przy wideoobchodzie, to system wskazuje konkretne kamery i wymaga by operator zapoznał się z konkretnymi nagraniami.

Wideoobchody odbywają się w określonych ramach czasowych i obejmują obraz ze wszystkich lub tylko wybranych kamer. Jest to dokładna weryfikacja obrazu każdej z kamer osobno, a pracownik musi potwierdzić przeprowadzenie kontroli. Wideoobchody obejmują też podjęcie działań prewencyjnych i interwencję w razie sytuacji stanowiącej zagrożenie. Jest to sposób na zapewnienie pełnej kontroli nad bezpieczeństwem budynku, a przy tym ograniczenie kosztów związanych z usługą ochrony fizycznej.

Połącz wideoweryfikację z wideoobchodem

Wideoweryfikacja alarmów wraz z funkcją wideoobchodów pomogą Ci sprawować pieczę nawet w bardzo dużych obiektach. Dzięki nim będziesz mieć stale rękę na pulsie, a przy tym unikniesz kosztów związanych z niepotrzebnym wzywaniem oddziału interwencyjnego. Połączenie tych dwóch usług umożliwi Ci też zrezygnowanie z ochrony fizycznej lub jej znaczące ograniczenie, a to znowu oznacza oszczędność.