Aktualności

IV Edycja akcji Zajedź Raka

     Ruszyła IV edycja akcji „Zajedź Raka”, której pomysłodawcą i organizatorem jest Rzeszowianin Piotr Czarnecki. Jej celem jest dalsza modernizacja Oddziału Paliatywnego przy ul. Poniatowskiego w Rzeszowie. Przede wszystkim chodzi o odnowienie części wspólnych np. korytarza, tak aby pacjenci z przyjemnością spędzali na nim czas. Security Office również w tym roku aktywnie wspiera akcję poprzez wsparcie techniczne oraz finansowe. Już 15 sierpnia 2021 r spod pomnika Neptuna w Gdańsku ruszy Piotr Czarnecki w obstawie znajomych i przyjaciół.

http://www.zajedzraka.com/bohaterowie-edycji-iv 

Będą mieli przed sobą nie lada wyzwanie a mianowicie pokonanie 640 km w czasie 24h. Zadanie trudne aczkolwiek cel który przyświeca tej akcji doda Naszym śmiałkom sił. Zapraszamy do licytacji zestawu AVA PRO EASY INSTAL z której dochód przeznaczony będzie wsparcie akcji.

https://www.facebook.com/groups/3813637538737613/permalink/3833063733461660/ 

Dodatkowo od każdej nowej umowy na usługę ochrony obiektu w systemie monitorowania zgłoszonej na naszym FB lub akcji Zajedź Raka. Trzy pierwsze miesięczne abonamenty przekażemy na akcje Zajedź Raka.

 

Link do śledzenia trasy: http://zajedz-raka.safestar.pl