Data wydruku: 2024-07-25 08:59:53

Security Office - Przedsiębiorstwo Ochrony Mienia i Usług Detektywistycznych Sp. z o.o.

e-mail: biuro@securityoffice.pl www: securityoffice.pl

Aktualności

System Alarmowy z obsługą Grup interwencyjnych bez wychodzenia z domu

System Alarmowy z obsługą Grup interwencyjnych bez wychodzenia z domu

 

         W związku z rozszerzającą się epidemią koronawirusa COVID 19, oraz dbając o Państwa bezpieczeństwo, zagrożenie życia i zdrowia firma Security Office sp. z o.o. wychodząc na przeciw Państwa potrzebom wprowadza akcję  „System alarmowy - bez wychodzenia z domu” czyli  proponuje zakupu w pełni profesjonalnego bezprzewodowego systemu alarmowego z obsługą Grup Interwencyjnych i możliwością samodzielnego montażu.

             Aby system alarmowy służył Ci przez długie lata, powinien być doskonale dopasowany zarówno do samego budynku, jak również do wszystkich potrzeb i oczekiwań użytkowników. Z tego powodu warto skorzystać z usług naszych specjalistów, którzy profesjonalnie dobiorą poszczególne elementy instalacji w taki sposób, aby efekt końcowy był jak najbardziej satysfakcjonujący.

Wystarczy że wyślecie Państwo do nas plany, rzuty, zdjęcia czy nawet odręczny rysunek potrzebnej do zabezpieczenia posesji a my zajmiemy się całą resztą, czyli bezpłatnie:

  •  dobierzemy odpowiednie urządzenia
  • zrobimy wycenę systemu
  • pomożemy w jego zdalnym montażu

           Do niedawna jeszcze alarmy bezprzewodowe uważane były, jak większość rozwiązań radiowych, za rozwiązania niepewne w działaniu oraz po prostu drogie. W ostatnich czasach technologia radiowa poczyniła takie postępy że systemy alarmowe wykorzystujące dwukierunkową technologie radiową dorównują swoją niezawodnością tym przewodowym, a w niektórych aspektach ich przewyższają.

           System bezprzewodowy jest tak samo skuteczny jak przewodowy a posiada nawet więcej zalet. Nie jest droższy od konwencjonalnego gdyż brak kosztu położenia przewodów niezbędnych przy instalacji tradycyjnej kompensuje nam większy koszt materiałów, a przy samodzielnym montażu pozbywamy się kosztów usługi instalacji.

           Dużą zaletą alarmowych instalacji bezprzewodowych jest mobilność jej elementów. Jeśli zmieniłeś zdanie w sprawie umiejscowienia manipulatora lub nowe meble zasłaniać będą czujkę - nie ma problemu - zmieniamy ich miejsce według potrzeby. Bez większych problemów również możemy taki system rozbudować o dodatkowe elementy.

          Najważniejsze zalety proponowanego przez nas systemu alarmowego to:

  • Niski, a w zasadzie przy samodzielnym montażu zerowy koszt instalacji,
  • Mobilność systemu - łatwo zdemontować alarm i zainstalować go w innym miejscu,
  •  Łatwa rozbudowa - podwyższa bezpieczeństwo i realizuje nowe funkcje

 

          Dla wszystkich klientów którzy skorzystają z naszej oferty „System Alarmowy- bez wychodzenia z domu” oferujemy bezpłatny dostęp do aplikacji mobilnej SafestrGO do zdalnej obsługi i zarzadzania swoim systemem alarmowym.

 

Szczegóły oferty dostępne u naszych specjalistów ds. zabezpieczeń:

Krystian Fila tel. 725 995 179

Łukasz Rybka tel. 600 899 994

Grzegorz Wacnik tel. 600 897 786

Paweł Sowa tel. 600 995 280

Michał Karczmarz tel. 604 631 568

Oddział Mielec
Tadeusz Malczyński tel. 725 995 041

Oddział Stalowa Wola
Dariusz Stanielewicz tel. 725 995 160

Oddział Kolbuszowa
Józef Fryc tel. 601 893 388