Data wydruku: 2024-07-25 09:03:38

Security Office - Przedsiębiorstwo Ochrony Mienia i Usług Detektywistycznych Sp. z o.o.

e-mail: biuro@securityoffice.pl www: securityoffice.pl

Oferta

Telewizja przemysłowa

Firma Security Office ś wiadczy kompleksowe usługi z zakresu projektowania, montażu i serwisowania profesjonalnych systemów telewizji przemysłowej opartych o nowoczesne technologie.

Stosujemy sprawdzone i przetestowane rozwiązania i jako nieliczni w Polsce i jedyni na Podkarpaciu pochwalić się możemy dystrybucją dwóch największych ś wiatowych producentów -będących liderami urządzeń systemów CCTV – firm Hikvision i Dahua. Ponadto w naszej ofercie znaleźć można praktycznie wszystkie marki urządzeń do zastosowań w systemach CCTV dostępnych na polskim rynku security.

Dzięki zastosowanym urządzeniom, wiedzy i doświadczeniu oraz wysokiej jakości wykonanej usługi nasze systemy monitoringu gwarantują wieloletnią bezawaryjną pracę w każdych warunkach.

Co to są Systemy Telewizji Przemysłowej CCTV i jakie mają zadanie?

System CCTV (ang. Closed Circuit Television) to nic innego jak zespół urządzeń zbudowanych z kamer, rejestratora cyfrowego oraz monitora, którego zadaniem jest podgląd oraz nagrywanie obrazu w wyznaczonej przez nas strefie lub grupie stref.

Monitoring CCTV dzięki swojej elastyczności i funkcjonalności jest najchętniej stosowany w obiektach wymagających zabezpieczenia, a dzięki możliwościom integracji z innymi systemami zabezpieczeń, jakością obrazu 4K oraz obsługi i zdalnemu zarządzaniu poprzez sieci LAN i Ethernet stanowi podstawę współczesnych systemów ochrony.

Stawiając na naszą firmę i stosując najnowocześniejsze rozwiązania można realizować najważniejsze aspekty syste-

mów CCTV - czyli:

  • Bezpieczeństwo
  • Kontrola
  • Prewencja.