Urządzenia fotowoltaiczne znajdziesz teraz także u nas!

Wychodzimy naprzeciw Państwa potrzebom - poszerzyliśmy ofertę o wysokiej jakości panele i całe systemy fotowoltaiczne. Zacznij dbać o swoje mienie w sposób przyjazny dla środowiska!

Fotowoltaika cieszy się w Polsce coraz większą popularnością. Ta bezemisyjna technologia umożliwia uzyskanie prądu z energii słonecznej. Dzięki zastosowaniu fotowoltaiki można wytwarzać energię elektryczną na własne potrzeby niemal za darmo!


Rynkowe ceny prądu przestają obowiązywać osoby, które inwestują w panele fotowoltaiczne.

Dlaczego warto

Obecnie inwestycja w fotowoltaikę jest tym bardziej opłacalna, że mamy różnego rodzaju dofinansowania na fotowoltaikę (np. program rządowy Mój Prąd) oraz ulgę podatkową (ulga termomodernizacyjna).

Co więcej, jest to rozwiązanie bardzo wygodne bo systemy fotowoltaiczne nie wymagają obsługi. Można zapomnieć o dorzucaniu do pieca, czy nawet do podajnika.

Podsumowując, fotowoltaika to:
- oszczędność – bardzo niskie opłaty,
- wygoda – systemy bezobsługowe,
- ochrona środowiska – żadnego dwutlenku węgla ani innych trucizn.


Techonologię fotowoltaiczną można wykorzystać także w mniejszym zakresie. Kiedy na przykład trudno doprowadzić prąd do bramy czy kamer z pomocą przychodzą mniejsze zestawy fotowoltaiczne.

Mój prąd

Program priorytetowy Mój Prąd stanowi unikatowy na dotychczasową skalę w Polsce, instrument dedykowany wsparciu rozwoju energetyki prosumenckiej, a konkretnie wsparcia segmentu mikroinstalacji fotowoltaicznych (PV).

Kwota alokacji dla bezzwrotnych form dofinansowania: do 1 000 000 tys. zł