Ponad 30 lat dla Państwa

Przedsiębiorstwo Ochrony Mienia SECURITY OFFICE Sp. z o.o. powstało w sierpniu 1989 roku w Rzeszowie jako prywatna, specjalistyczna firma branży ochrony osób i mienia.

W Sądzie Rejestrowym figuruje pod numerem 0000174363. Pierwsza koncesja MSW została udzielona 21 września 1989 roku.

Firma niemal od samego początku postawiła na usługi wysoko kwalifikowane: monitoring obiektów stałych i ruchomych, montaż instalacji alarmowych, telewizji przemysłowej, kontroli dostępu, elektroniki „inteligentnego domu”, zabezpieczeń technicznych, mechanicznych i automatyki bram.

Istniejące od 1992 r. Centrum Monitorowania Alarmów (włamanie, napad, satelitarna nawigacja pojazdów GPS, stany energetyczne, stężenia gazu, medyczne,) obejmuje swoim elektronicznym dozorem kilka tysięcy obiektów.

Alarm gotowy do działania
zaraz po wyjęciu z pudełka

Konfigurator

Systemy alarmowe

Firma Security Office oferuje najwyższej jakości usługi projektowania, wykonania i serwisu systemów alarmowych.

Współpracuje z największymi producentami branży security, dzięki temu jest w stanie zaoferować najwyższej klasy rozwiązania zabezpieczenia mienia.

Prawidłowo zaprojektowany i zainstalowany system chroni obiekt i wysyła sygnał alarmu w przypadku naruszenia chronionego obszaru przez intruza.

Jako elementy detekcyjne stosujemy bardzo szeroką gamę czujek:

 • czujki ruchu (pasywnej podczerwieni, mikrofalowe);
 • czujki zbicia szkła (akustyczne);
 • czujki otwarcia (kontaktronowe)
 • czujniki dymu
 • czujniki gazu (ziemnego, prop-but, gazu usypiającego)
 • sejsmiczne (wstrząsowe)
 • czujki na kasę itp.

Monitoring systemów

Usługa monitoringu polega na całodobowym nadzorowaniu sygnałów płynących z systemów alarmowych zainstalowanych w obiektach Klientów i przesyłaniu ich do Centrum Monitorowania Alarmów Security Office.

Dyspozytorzy CMA czuwający 24 godziny na dobę reagują natychmiast na sygnały alarmowe z chronionych obiektów i w zależności od umowy z abonentem uruchamiają właściwe procedury ochronne, które obejmują między innymi:

 • Interwencje Specjalistycznych Uzbrojonych Formacji Ochronnych (SUFO), które natychmiast udają się na miejsce alarmu w celu czynnej ochrony mienia,
 • zawiadomienie wskazanych przez abonenta osób,
 • zawiadomienie Policji, Straży Pożarnej, Pogotowia Ratunkowego,
 • czuwanie nad uzbrojeniami systemu alarmowegoo określonym czasie.

Wideoweryfikacja

System wideoweryfikacji to nowoczesna usługa oferowana przez Security Office, która scala i optymalnie wykorzystuje połączenie systemu alarmowego i telewizji przemysłowej – wideoweryfikacja alarmów.

Wraz z sygnałem alarmowym zainstalowanego systemu SWIN w obiekcie system wideo weryfikacji automatycznie prezentuje obrazy z zainstalowanych kamer. Operator ma możliwość zapoznania się z obrazami z kamer i dzięki temu może podjąć właściwe decyzje związane z interwencją. Funkcja pre-alarmów wideo automatycznie udostępni operatorowi nagrania wideo zarejestrowane tuż przed zdarzeniem alarmowym, co umożliwi również pełną weryfikację przyczyn alarmu.

Wideoweryfikacja to rozwiązanie, dzięki któremu ochrona mienia jest jeszcze skuteczniejsza, a zarządzanie ewentualnymi interwencjami dokładniejsze i szybsze.

Telewizja przemysłowa

Firma Security Office ś wiadczy kompleksowe usługi z zakresu projektowania, montażu i serwisowania profesjonalnych systemów telewizji przemysłowej opartych o nowoczesne technologie.

Stosujemy sprawdzone i przetestowane rozwiązania i jako nieliczni w Polsce i jedyni na Podkarpaciu pochwalić się możemy dystrybucją dwóch największych ś wiatowych producentów -będących liderami urządzeń systemów CCTV – firm Hikvision i Dahua. Ponadto w naszej ofercie znaleźć można praktycznie wszystkie marki urządzeń do zastosowań w systemach CCTV dostępnych na polskim rynku security.

Dzięki zastosowanym urządzeniom, wiedzy i doświadczeniu oraz wysokiej jakości wykonanej usługi nasze systemy monitoringu gwarantują wieloletnią bezawaryjną pracę w każdych warunkach.

Monitoring pojazdów GPS

Monitorowanie pojazdów GPS

Monitoring i Ochrona Pojazdów GPS jest systemem umożliwiającym określenie dokładnej pozycji obiektu znajdującego się w dowolnym miejscu na kuli ziemskiej. Dzięki zainstalowanemu w pojeździe odbiornikowi GPS oraz technologii GPRS, osoby odpowiedzialne za zarządzanie transportem i logistyką w firmie (lub klient indywidualny), mogą w trybie rzeczywistym na komputerze lub urządzeniu mobilnym ś ledzić i zarządzać pojazdem lub flotą pojazdów na specjalnie przeznaczonych do tego celu elektronicznych mapach. Osoba zarządzająca posiada całodobowy dostęp do szczegółowej historii monitorowanych pojazdów.

System monitoringu GPS pozwala efektywnie zarządzać między innymi:

 • trasami przejazdu,
 • miejscami postoju,
 • zużyciem paliwa,
 • prędkościami pojazdu,
 • zdarzeniami alarmowymi itp.

Kontrola dostępu oraz RCP

W związku z dużym naciskiem na bezpieczeństwo osób i mienia w instytucjach publicznych, firmach, a także domach prywatnych, coraz większą popularność zyskują kompleksowe systemy kontroli dostępu, które również posiadamy w swojej ofercie.

System taki zapewnia kontrolę dostępu do pomieszczeń, nadzór nad przepływem osób pomiędzy poszczególnymi strefami lub budynkami, a także monitorowanie ruchu w danym obszarze.

Jak działa system?

Gdy osoba chce wejść do określonej strefy musi zostać zweryfikowana przez odpowiednie urządzenie. Takie urządzenie, (czytnik, kontroler) ma za zadanie identyfikację tej osoby i sprawdzenie, czy spełnione są warunki, określające zezwolenie na dostęp do danej strefy. Następnie po poprawnej weryfikacji, w przypadku zezwolenia na wejście, urządzenie uruchamia elementy blokujące, które otwierają drzwi.

Bramy, napędy, domofony

Firma Security Office specjalizuje się również w dystrybucji, montażu oraz serwisie wszelkiego rodzaju bram garażowych oraz napędów. Współpracujemy między innymi z firmą RYTERNA, która dostarcza wysokiej jakości bramy garażowe pod każdy indywidualny rozmiar kolor, oraz posiada szeroki wachlarz faktur wykończenia.

Jesteśmy również dealerami wiodących firm takich jak:

 • CAME,
 • BFT,
 • BENINCA

 

które posiadają wysokiej jakości napędy do bram przesuwnych, skrzydłowych oraz garażowych. Indywidualne podejście do każdego klienta zapewnia zadowolenie z szybkiego czasu wyko- nania usługi przy jednoczesnym zapewnieniu wygody oraz ochrony obiektu klienta.

Systemy SAP / POŻ

Systemy Sygnalizacji Alarmu Pożarowego SAP

Firma Security Office w swojej bogatej ofercie usług instaluje również profesjonalne Systemy Alarmu Pożarowego SAP, które pozwalają nie tylko na stwierdzenie samego faktu, ale także na określenie pomieszczeń, z których alarm pochodzi, oraz wyeliminowanie sygnałów fałszywych i auto- matyczne prowadzenie akcji ewakuacyjnej.

Jako detektory stosowane są czujniki optyczne, termiczne, wielosensorowe -zależnie od nadzorowanego pomieszczenia.

Wszystkie urządzenia mają aktualne atesty i świadectwa kwalifikacyjne konieczne do stosowania w Polsce. Security Office jest operatorem monitoringu pożarowego Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Rzeszowie.

Ochrona fizyczna, konwoje

Konwoje wartości pieniężnych

Security Office, jako doświadczony partner w branży security, zapewnia pełen zakres wparcia podczas profesjonalnych konwojów.

Samodzielnie realizujemy usługi transportu wartości pieniężnych lub zapewniamy ochronę pracowników przewożących te wartości.

Oferujemy:

 • konwojowanie gotówki i wartości niepieniężnych,
 • transporty wartości na zasadzie inkasa, według
 • uzgodnionych odrębnie procedur zabezpieczających,
 • ochronę transportu przedmiotów wartościowych - w tym dzieł sztuki, lub przedmiotów niebezpiecznych
 • oraz wartości nietypowych.

Slajder

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo