Aktualności

Zajedź raka

We wtorek w siedzibie naszej firmy odwiedził nas Piotr Czarnecki, organizator i lider akcji Zajedź Raka! W tym roku chcemy jeszcze mocniej wesprzeć organizację zbiórki na ten cel. Poza pomocą w przygotowaniu koszulek i wsparciu logistycznym przejazdu przeznaczymy pewną kwotę na ten szczytny cel. Jaka to będzie kwota? To zależy od naszych nowych klientów! 

Każdy z nowych klientów, który podpiszę z nami umowę  na ochronę w formie monitoringu i polubi nasz profil na FB pośrednio wesprze akcję. Przeznaczymy z każdej umowy kwotę w wysokości sześciu miesięcznych abonamentów.

Chcesz wesprzeć akcję Polub nas na FB, skontaktuj się z nami przez nasz profil na FB! 

Nasz przedstawiciel handlowy zaproponuje Ci warunki umowy, jeżeli zawrzemy umowę do końca sierpnia 2020r, sześć pierwszych abonamentów trafi na konto fundacji.

Film z odwiedzin Piotra Czarneckiego dostępny na naszym FB – poniżej link https://www.facebook.com/secoffrzeszow/videos/296521638096138/ 

 

Już jutro w południe (15.08.2020) z pod pomnika Neptuna w Gdańsku staruje rajd rowerowy po hasłem "Zajedź Raka" Przy współpracy z DMSI Software przygotowaliśmy narzędzie do śledzenia postępów Piotra i ekipy. Kibicujcie i sprawdzajcie aktualna pozycję naszych Bohaterów pod adresem https://safestar.pl/zajedz-raka/