Ponad 30 lat dla bezpieczeństwa

Przedsiębiorstwo Ochrony Mienia "Security Office" Sp. z o.o. powstało 15 sierpnia 1989 roku, jako prywatna, specjalistyczna firma branży ochrony osób i mienia. W Sądzie Rejonowym w Rzeszowie figuruje pod numerem KRS: 0000174363.

W Ministerstwie Spraw Wewnętrznych w Warszawie posiada koncesję nr 269 z 21.09.1989 r. (zaktualizowaną pod numerem L-0077/00) uprawniającą do prowadzenia działalności gospodarczej bezterminowo, na terenie całej RP.

W pierwszych latach swojej działalności Firma zajmowała się najprostszymi formami ochrony fizycznej typu: dozór mienia i handel bronią, rozwijając stopniowo formy wymagające zaangażowania większych środków technicznych i większego profesjonalizmu: konwój wartości pieniężnych, montaż systemów alarmowych.

W połowie 1993 roku uruchomiła pierwszą w tej części Polski w pełni profesjonalną Stację Monitorowania Alarmów ESOM i rozpoczęła podłączanie pierwszych klientów w całodobowy, elektroniczny system ochrony mienia oparty o własne Grupy.

Systemy alarmowe

czytaj więcej »

Firma Security Office oferuje najwyższej jakości usługi projektowania, wykonania i serwisu systemów alarmowych. Współpracuje z największymi producentami branży secu- rity, dzięki temu jest w stanie zaoferować najwyższej klasy rozwiązania zabezpieczenia mienia. Prawidłowo zaprojektowany i zainstalowany system chroni obiekt i wysyła sygnał alarmu w przypadku naruszenia chronionego obszaru przez intruza.

Jako elementy detekcyjne stosujemy bardzo szeroką gamę czujek:

  • czujki ruchu (pasywnej podczerwieni, mikrofalowe);
  • czujki zbicia szkła (akustyczne);
  • czujki otwarcia (kontaktronowe)
  • czujniki dymu
  • czujniki gazu (ziemnego, prop-but, gazu usypiającego)
  • sejsmiczne (wstrząsowe)
  • czujki na kasę itp.

Wideo weryfikacja

czytaj więcej »

System wideoweryfikacji to nowoczesna usługa oferowana przez Security Office, która scala i optymalnie wykorzystuje połączenie systemu alarmowego i telewizji przemysłowej – wideoweryfikacja alarmów.

Wraz z sygnałem alarmowym zainstalowanego systemu SWIN w obiekcie system wideo weryfikacji automatycznie prezentuje obrazy z zainstalowanych kamer. Operatorma możliwość zapoznania się z obrazami z kamer i dziękitemu może podjąć właściwe decyzje związane z interwen-

cją. Funkcja pre-alarmów wideo automatycznie udostępni operatorowi nagrania wideo zarejestrowane tuż przed zdarzeniem alarmowym, co umożliwi również pełną weryfikację przyczyn alarmu.

Wideoweryfikacja to rozwiązanie, dzięki któremu ochrona mienia jest jeszcze skuteczniejsza, a zarządzanie ewentualnymi interwencjami dokładniejsze i szybsze.